Speendoekje 2-pack Dijon Daily bright blossom <p style="text-align: justify;">Steeds weer op zoek naar de speen? Met een Koeka speendoekje raak je geen speen meer kwijt. Door middel van het Koeka lusje is het speendoekje gemakkelijk vast te maken aan iedere speen en vind je het sneller terug als de speen is gevallen. Het doekje van zachte badstof geeft je baby een gevoel van geborgenheid en veiligheid en is daarmee knuffel en tutdoekje in een.<br></p><p style="text-align: justify;">Dijon Daily is een complete lijn met producten in zachte pastelkleuren die voorziet in de basisbehoefte voor de verzorging van jouw baby. De producten van Dijon Daily zijn zacht, vochtopnemend en uitgevoerd in lusvast organic badstof. <br><br></p> 8718276220986 1016-1221-427-427-ONE
21

Speendoekje 2-pack Dijon Daily bright blossom

€9,99

originele prijs 19,99* (50% bespaard)
Inhoud: 1
Maat
Gratis verzending boven €49,99 (in NL/BE/DE) Retourtermijn van 30 dagen Op werkdagen voor 20:00 besteld is de volgende dag in huis
Productinformatie

Steeds weer op zoek naar de speen? Met een Koeka speendoekje raak je geen speen meer kwijt. Door middel van het Koeka lusje is het speendoekje gemakkelijk vast te maken aan iedere speen en vind je het sneller terug als de speen is gevallen. Het doekje van zachte badstof geeft je baby een gevoel van geborgenheid en veiligheid en is daarmee knuffel en tutdoekje in een.

Dijon Daily is een complete lijn met producten in zachte pastelkleuren die voorziet in de basisbehoefte voor de verzorging van jouw baby. De producten van Dijon Daily zijn zacht, vochtopnemend en uitgevoerd in lusvast organic badstof.

Stofsamenstelling
Buitenkant: 90% biologisch katoen / 10% recycled polyester
Wasvoorschrift
Machinewas 30°C, niet in de droogtrommel en lauwwarm strijken
Afmeting: 11x10 cm
EAN:   8718276220986